Jesteś tutaj: Witamy Oferta

Nasza kadra, to miłe. młode panie, które mają otwarte serca i umysły dla dzieci oraz anielską cierpliwość.

Pani Natalia Ziółkowska, Pani Sylwia Moskal - nauczycielki z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki wychowania przedszkolnego stosują nowatorskie metody wychowania i edukacji dzieci. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiają . Posiadają wysoką kulturę osobistą i pozytywne nastawienie do środowiska.

Prowadząca grupę młodszą - Sylwia Moskal (plan zajęć - zobacz)

Prowadząca grupę starszą - Natalia Ziółkowska (plan zajęć - zobacz)

Pani Anna Rożeńska - założycielka przedszkola, nauczycielka z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Mówi o sobie: "zawsze w swoim życiu robiłam to, co wychodziło mi najbardziej" - tzn. dobre relacje z dziećmi, praca pedagogiczna oraz działania plastyczne z dziećmi i młodzieżą rozwijające talenty plastyczne jak i dekoracje uświetniające różne wydarzenia okolicznościowe.

Pani Agnieszka Orzechowska - nauczycielka z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki wychowania przedszkolnego. Stosują nowatorskie metody wychowania i edukacji dzieci. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiają. Aktualnie dalej kształci się w tym kierunku. Jest osobą lubianą, pogodną, lubiącą zabawę i prace z dziećmi. Chętnie pomaga w przygotowaniu zajęć i dekoracji.

Przedszkole "TALENCIK" mobilizuje nas do nowych wyzwań i poszukiwania nowych rozwiązań, a wszystko to dla dobra dzieci.

Oferujemy zajęcia:

• Codzienne atrakcyjne zajęcia dydaktyczne z logopedią.

Prowadzące: Natalia Ziółkowska

Sylwia Moskal

Zgodnie z podstawą programową dla dzieci w wieku przedszkolnym systematycznie realizowane są zadania dydaktyczne w zakresie edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej, muzycznej i społecznej.

• Język angielski dla przedszkolaków

Prowadząca: Agnieszka Białecka

Nauczycielki z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki. Osoba komunikatywna i otwarta na innych ludzi. Bardzo lubi pracować z dziećmi. Uczy języka angielskiego przez zabawę z wykorzystaniem muzyki.  Uważa, że nauka języka obcego od najmłodszych lat procentuje jego dobre znajomości  w przyszłości.

• Rytmika

Prowadząca: Sylwia Pisarska

Głównym celem zajęć jest rozwijanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu u dzieci oraz kształtowanie dobrego gustu muzycznego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

• Robotyka ( LEGO i komputer)

Prowadzący: Arkadiusz Dejnarowicz (www.moj-robot.pl)

Robotyka to połączenie zabaw konstrukcyjnych klockami LEGO z programowaniem wykonanych robotów w komputerze. Zajęcia niezwykle absorbujące, zmuszające do myślenia i wytrwałości, pobudzające wyobraźnię przestrzenną, prowokujące zainteresowania techniczne u dzieci. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

• Plastyka

Prowadzący: Natalia Ziółkowska

Zajęcia z plastyki są działaniem numer jeden wśród przedszkolaków w naszym przedszkolu. Dzięki plastyce świat dziecka jest wzbogacony, bo każda stworzona praca, artystę w TALENCIKACH odkrywa i dziełem sztuki bywa.

• Zumba

Prowadzący: Maciej Remiszewski

ZUMBA to DOBRA ZABAWA – muzyka i taniec to jej podstawa. Sala przedszkolakami  jest wypełniona po brzegi, a wszyscy przychodzą tu barwnie ubrani i dobrą energią naładowani. Taniec ZUMBĘ prowadzi pan Maciej Remiszewski ...i chyba nigdzie lepszego instruktora tańca nie znajdziecie.