Jesteś tutaj: Witamy Aktualności Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu "Talencik"”
Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu "Talencik"”

W przedostatni dzień października 2012 roku, w Przedszkolu Niepublicznym TALENCIK w Bielicach, odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Nasze małe talenciki zaprezentowały ciekawy i urozmaicony program artystyczny. Maluchy dzzielnie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Dla rodziców największą atrakcją okazał się taniec do piosenki pt. Urodziny Marchewki. W przedszkolu jak na straganie, zrobiło się gwarno i kolorowo. Przebrane za marchewki, buraka, kalarepę, pomidora, pietruszkę, ogóka i ziemniaka dzieci, wirowały w tańcu. Rodzice byli dumni ze swych pociech – to było widać!!

Tego dnia przedszkolaki- talenciki zostały pasowane na Przedszkolaka długim, drewnianym fletem, po to, by jeszcze raz zasygnalizować rodzące się w dzieciach umiejętności, talenty.

Złożyły też uroczyście obietnicę „Dobrego przedszkolaka”, po czym otrzymały dyplomiki i prezenciki. A potem jak to zwykle na takich uroczystościach bywa, wszyscy jedli i pili przygotowane wspólnie z rodzicami słodkości, integrując się dyskusjami i rozmowami o swoich milusińskich.